Nasza oferta: 

Z płyt GK wykonujemy sufity podwieszane, zabudowy poddaszy, montaż wszelkiego rodzaju ścian działowych

Zabudowy z płyt GK

Wykonujemy malowanie: ścian, sufitów, elewacji, drzwi, okien, przygotowanie powierzchni do prac malarskich - gładzie gipsowe.

Malowanie

Zajmujemy się układaniem: gresu, terakoty, mozaiki. Wykonujemy łazienki, schody, balkony, izolacje przeciwko wilgoci.

Flizowanie

Wykonujemy instalacje zgodnie z obowiązującymi normami. Instalacje dopasowujemy indywidualnie do wymagań klienta

Instalacje Elektryczne

Ostatnio Zrealizowane Projekty:

Gruntowny remont klatki schodowej, ul. Nad Czerwonka (Nowy Targ)

Hits: 951

Twoja klatka schodowa jest nudna? Przestrzeń nad schodami wewnętrznymi w twoim domu otaczają gołe ściany? Tak ważny ciąg komunikacyjny jak schody w domu, może prezentować się znakomicie. Wystarczy dobrze wszystko zaplanować, skontaktuj się z nami:

Twoja klatka schodowa jest nudna? Przestrzeń nad schodami wewnętrznymi w twoim domu otaczają gołe ściany? Tak ważny ciąg komunikacyjny jak schody w domu, może prezentować się znakomicie. Wystarczy dobrze wszystko zaplanować, skontaktuj się z nami:http://fullfinish.pl/index.php/kontakt. Oddajemy w państwa ręce projekt zmodernizowanej klatki schodowej w miejscowości Nowy Targ. Można powiedzieć, że na klatce schodowej się nie mieszka, więc po co coś zmieniać, traciś pieniądze i czas. My jednak uważamy, że klatka schodowa odpowiada za pierwsze wrażenie, ładna klatka pozytywnie nastraja mieszkańców. Schody to już nie tylko część domu służąca do przechodzenia między piętrami ale również element dekoracyjny każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu szkła pod stopniami, schody zyskały na nowoczesności i atrakcyjności. Dobrze zaprojektowane i wykonane schody z podniosły walory estetyczne i wizualne całego domu. Podstopnie z elementami szkła jednokolorowego Lacobel oraz z bezpośrednim nadrukiem UV stworzyły zadowalający klienta efekt. Chodziło nam przede wszystkim o to, aby nadać lekkości przestrzeni. Solidne i precyzyjne wykonanie podstopnicy ze szkła hartowanego gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. W całości takie schody idealnie odnajdą się we wnętrzu Twojego domu jak również biurze. Jeżeli chcesz, aby Twoje wnętrze zyskało nowoczesny, niepowtarzalny klimat, skontaktuj się z nami.

Fotografie potwierdzające realizację projektu:

Wykończenie łazienki w naszym wydaniu pozwoli zaoszczędzić Państwu zarówno czas, jak i pieniądze.

Fotografie przed przystąpieniem do realizacji projektu:

Projekt obejmował:

  • Rozbiórkę starych ścian i boazerii
  • Wykonanie sufitu podwieszanego,
  • Wykonanie instalacji elektrycznej,
  • Montaż paneli,
  • Wykonanie oraz montaż schodów
  • Malowanie.
Rate this article ( 0 Vote )

About The Author

FullFinish

Gender: Male kontakt@fullfinish.pl
Jeśli poszukujesz firmy, która profesjonalnie zajmie się modernizacją Twojego miejsca zamieszkania – zapraszamy do kontaktu: Napisz do nas

Skontaktuj się z nami:

FullFinish

profesjonalne wykończenia wnętrz

NIP: 7352717249 | REGON: 122899397 

© 2021 FullFinish Profesjonalne Wykończenia Wnętrz. All Rights Reserved. Designed By DarFula