Nasza oferta: 

Z płyt GK wykonujemy sufity podwieszane, zabudowy poddaszy, montaż wszelkiego rodzaju ścian działowych

Zabudowy z płyt GK

Wykonujemy malowanie: ścian, sufitów, elewacji, drzwi, okien, przygotowanie powierzchni do prac malarskich - gładzie gipsowe.

Malowanie

Zajmujemy się układaniem: gresu, terakoty, mozaiki. Wykonujemy łazienki, schody, balkony, izolacje przeciwko wilgoci.

Flizowanie

Wykonujemy instalacje zgodnie z obowiązującymi normami. Instalacje dopasowujemy indywidualnie do wymagań klienta

Instalacje Elektryczne

Ostatnio Zrealizowane Projekty:

Metamorfoza łazienki, Łapsze Niżne (woj. małopolskie)

Hits: 664

Przedstawiamy metamorfozę jakiej dokonaliśmy w łazience w miejscowości Łapsze Niżne (woj. małopolskie). Naszym zadaniem było wykonanie zaplanowanego przez klienta projektu łazienki, aby w ten sposób odmienić wnętrze i nadać mu nowy...

Przedstawiamy metamorfozę jakiej dokonaliśmy w łazience w miejscowości Łapsze Niżne (woj. małopolskie). Naszym zadaniem było wykonanie zaplanowanego przez klienta projektu łazienki, aby w ten sposób odmienić wnętrze i nadać mu nowy wygląd. Łazienka przeszła dość spektakularną przemianę. Wraz z klientami postanowiliśmy zaaranżować ją na nowo. Ze starego wyposażenia zostawiliśmy właściwie tylko pralkę. Ta łazienka przed remontem przypominała raczej pomieszczenie gospodarcze. Była wąska, ciemna i niemal wszystko było w złym stanie technicznym: podłoga, ściany i sufit. Efekt remontu jest fantastyczny, tym bardziej, że osiągnięto go za nie takie duże pieniądze. Białe ściany, ciepła podłoga i minimalistyczne wyposażenie sprawiły, że łazienka stała się jasna, przestronna i funkcjonalna. Po metamorfozie wnętrze nabrało eleganckiego szyku. A to głównie za sprawą szafki z umywalką, kabiny prysznicowej oraz zestawu podtynkowego Geberit. Słowem metamorfoza, mógłbym określić w zasadzie każdy kąt wyremontowanej łazienki. Żadne miejsce w pomieszczeniu nie wyglądało tak jak dziś i cieszę się, że nie obawiałem się nakładu pracy i czasu przy podejmowaniu decyzji o burzeniu i przestawianiu kolejnych elementów. Dzięki temu, dzisiaj, wszystko jest bardzo funkcjonalne i zwyczajnie wygodne. Ciężko w przypadku tego projektu mówić o przemianie, bo finalnie wykonana przez nas łazienka powstała od nowa, ale ile trzeba się było „nagłówkować” – wiem tylko ja – szef … hehehe.

Poniżej prezentujemy zdjęcia kompleksowo wyremontowanej łazienki.

„Czasami wystarczy poświęcić trochę czasu, wydać kolejną złotówkę z budżetu domowego aby cieszyć się przyjemnym pomieszczeniem dzięki któremu można odpocząć po ciężkim dniu pracy.”

Fotografie potwierdzające realizację projektu

Zdjęcia kompleksowo wykonanej łazienki

 
 

Projekt obejmował:

  • Rozbiórkę starego wyposażenia,
  • Kompleksowe wykonanie instalacji hydraulicznej,
  • Kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznej,
  • Tynkowanie ścian
  • Układanie terakoty na podłodze
  • Montaż kabiny prysznicowej,
  • Biały montaż,
  • Wykonanie sufitu podwieszanego z oświetleniem typu halogen,
Rate this article ( 0 Vote )

About The Author

FullFinish

Gender: Male kontakt@fullfinish.pl
Jeśli poszukujesz firmy, która profesjonalnie zajmie się modernizacją Twojego miejsca zamieszkania – zapraszamy do kontaktu: Napisz do nas

Skontaktuj się z nami:

FullFinish

profesjonalne wykończenia wnętrz

NIP: 7352717249 | REGON: 122899397 

© 2020 FullFinish Profesjonalne Wykończenia Wnętrz. All Rights Reserved. Designed By DarFula