Nasza oferta: 

Z płyt GK wykonujemy sufity podwieszane, zabudowy poddaszy, montaż wszelkiego rodzaju ścian działowych

Zabudowy z płyt GK

Wykonujemy malowanie: ścian, sufitów, elewacji, drzwi, okien, przygotowanie powierzchni do prac malarskich - gładzie gipsowe.

Malowanie

Zajmujemy się układaniem: gresu, terakoty, mozaiki. Wykonujemy łazienki, schody, balkony, izolacje przeciwko wilgoci.

Flizowanie

Wykonujemy instalacje zgodnie z obowiązującymi normami. Instalacje dopasowujemy indywidualnie do wymagań klienta

Instalacje Elektryczne

Ostatnio Zrealizowane Projekty:

Metamorfoza pokoju 18 mkw w miejscowosci Skawa (woj. maopolskie)

Hits: 784

Dokonaliśmy metamorfozy pokoju o powierzchni 18 mkw w miejscowości Skawa - woj. małopolskie. Klientce zależało na ukryciu niedoskonałości starego sufitu (krzywizny i nierówności) oraz zasłonięciu instalacji elektrycznej: kable do oświetlenia całego sufitu oraz taśmy LED. Sufit podwieszany, wykonaliśmy...

Dokonaliśmy metamorfozy pokoju o powierzchni 18 mkw w miejscowości Skawa - woj. małopolskie. Klientce zależało na ukryciu niedoskonałości starego sufitu (krzywizny i nierówności) oraz zasłonięciu instalacji elektrycznej: kable do oświetlenia całego sufitu oraz taśmy LED. Sufit podwieszany, wykonaliśmy z płyt gipsowo-kartonowych. To aktualnie najlepszy sposób na ukrycie niedoskonałości w każdym mieszkaniu (t.j. rury kanalizacyjne, niechciane rury od starych grzejników, kable, wszelkiego rodzaju krzywizny itp.). W razie awarii łatwiej dostać się do instalacji - zamiast kuć tynki, co jest bardzo kłopotliwe, wystarczy zdemontować konstrukcję, a po naprawieniu zepsutego elementu ponownie ją zamontować.

Wykonanie elementów z płyt GK mieszkaniu charakteryzuje się ciekawą i funkcjonalną dekoracją i jest sposobem na urozmaicenie Waszego wnętrza bądź wydzielenie w nim określonych stref użytkowych. Sufit podwieszany z oświetleniem pozwolił stworzyć ciekawą aranżację. Zamontowanie w nim oświetlenie stworzyło bardzo nastrojowy efekt. Dodatkowo wszystkie ściany w pokoju zostały wyrówanne i przygotowane pod malowanie. Wnętrze zyskało nowe kolory – przyjemne i nowoczesne. Na podłodze położone zostały panele wraz z listwami przypodłogowymi.

Fotografie potwierdzające realizację projektu

Na poniższych fotografiach przedstawiamy zdjęcia wykonanego pomieszczenia.

Projekt obejmował:

  • Tynkowanie, gładziowanie oraz malowanie całego pokoju,
  • Wykonanie sufitu podwieszanego,
  • Wykonanie nowej instalacji elektrycznej - oświetlenie LeD oraz halogen,
  • Położenie paneli podłogowych wraz z listwami.
Rate this article ( 0 Vote )

About The Author

FullFinish

Gender: Male kontakt@fullfinish.pl
Jeśli poszukujesz firmy, która profesjonalnie zajmie się modernizacją Twojego miejsca zamieszkania – zapraszamy do kontaktu: Napisz do nas

Skontaktuj się z nami:

FullFinish

profesjonalne wykończenia wnętrz

NIP: 7352717249 | REGON: 122899397 

© 2020 FullFinish Profesjonalne Wykończenia Wnętrz. All Rights Reserved. Designed By DarFula