Warning: Creating default object from empty value in /fullfinish.pl/plugins/system/helix/core/wp_shortcodes.php on line 97
O nas

Deprecated: Cannot use "parent" when current class scope has no parent in /fullfinish.pl/administrator/components/com_fields/helpers/fields.php on line 608

Firma FullFinish - O Nas


Firma FullFinish to specjaliści w zakresie kompleksowego wykończenia wnętrz pod klucz. Posiadamy bogate doświadczenie w dziedzinie aranżacji wnętrz. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Nowego Targu i Podhala. Działamy również na terenie całej małopolski. Wykończenie mieszkania/domu pod klucz w naszym wydaniu pozwoli zaoszczędzić Państwu zarówno czas, jak i pieniądze. Wykonane przez nas prace wykończenia mieszkania/domu cechuje przede wszystkim kompleksowość. Podejmujemy się rożnych projektów. Posiadając duże doświadczenie bardzo solidnie i fachowo wykonujemy remonty m.in. łazienek, kuchni, salonów, biur i innych lokali.

Ważniejsze z nich to:

  • Malowanie,
  • Nakładanie gładzi gipsowych i tynków ozdobnych,
  • Montaż systemów GK (ścianki działowe, sufity podwieszane, obudowy kominków, ocieplanie i adaptacja poddaszy),
  • Instalacje elektryczne,
  • Instalacje wod-kan,
  • Instalacje urządzeń sanitarnych (biały montaż),
  • Układanie paneli podłogowych i ściennych,
  • Kafelkowanie (glazura, terakota, gres lub kamień)

Spotkanie z klientem odbywa się w mieszkaniu/domu, w którym mają być wykonane nasze usługi. Na pierwszym spotkaniu przygotowujemy kosztorys, dzięki czemu doskonale wiedzą Państwo za jakie usługi remontowe naliczone zostanie nasze wynagrodzenie. Zapłata za nasze usługi następuje etapami, stosownie do postępu wykonanych prac.

Klienci, którzy z braku czasu, nadmiaru pracy nie mogą zaangażować się w remont lub wykończenie swojego mieszkania/domu, mogą zlecić nam zakup materiałów budowlanych. Przygotujemy zestawienie materiałów, które będą niezbędne do przeprowadzenia remontu – wtedy na nas spoczywa zakup i transport tych materiałów, natomiast rozliczenie nastąpi na podstawie faktur zakupu. Dzięki takiemu podejściu zyskują Państwo całkowity obraz kosztów remontu Państwa mieszkania bądź domu, co pozwoli zaplanować odpowiednio wcześniej środki finansowe na ten cel.

Nasz przyjazd do Państwa, sporządzenie wyceny robót oraz ewentualne doradztwo są bezpłatne i niezobowiązujące. Decydując się na zlecenie wykonania usługi w naszej firmie, mają Państwo gwarancję, że oddają swoje mieszkanie w profesjonalne ręce. 

 

Jeśli chcecie mieć Państwo pewność, że będziecie mieli wykonany remont o jakim marzycie to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

FullFinish

Profesjonalne wykańczanie wnętrz

  NIP: 7352717249 | REGON: 122899397

Skontaktuj się z nami:

FullFinish

profesjonalne wykończenia wnętrz

NIP: 7352717249 | REGON: 122899397