Drukuj

§. Regulamin strony fullfinish.pl


 fullfinish.pl to strona internetowa, dostępna na domenie www.fullfinish.pl, której właścicielem jest Mariusz Fuła Fullfinish Profesjonalne Wykończenia Wnętrz z siedzibą w Nowym Targu (34-400) os. Polana Szaflarska, nr 13, lok. 11, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności gospodarczej pod numerem NIP: 7352717249, REGON: 122899397, prowadzonej przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologi, dostępnej na stronie https://prod.ceidg.gov.pl, zwaną także w dalszej części Regulaminu „Usługodawcą”
Adres poczty elektronicznej firmy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

§ 1. Ochrona Danych Osobowych

W czasie korzystania z serwisu należącego do Fullfinish możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Informacje, o które będziesz proszony/a, to w większości przypadków imię i adres e-mail. Nie podanie wymaganych danych zablokuje czynności, których te dane dotyczyły. Wypełnienie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych danych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.). Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji prośby klienta. Każdy klient, który wypełnił formularz przez stronę internetową fullfinish.pl ma możliwość dostępu do swoich danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Firma FullFinish, właściciel serwisu internetowego www.fullfinish.pl, zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami). Dane te nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom. Szczegółowe zasady określa załącznik do niniejszego regulaminu: Polityka Prywatności. Administratorem danych osobowych Klientów jest FullFinish. Celem zbierania danych osobowych przez firmę FullFinish jest: Nawiązanie, wykonanie lub rozwiązanie stosunku umownego miedzy Klientem a firmą FullFinish polegającego na realizacji ustalonej usługi.

§ 2. Ochrona Praw Autorskich i Innych Praw

Wszelkie prawa do strony internetowej oraz jej wszystkich elementów (w tym oprogramowania, układu funkcjonalnego, elementów graficznych, baz danych i artykułów prezentowanych w ramach serwisu), należą do firmy FullFinish i podlegają ochronie prawnej. Dotyczy to w szczególności:

Regulamin strony: