Warning: Creating default object from empty value in /fullfinish.pl/plugins/system/helix/core/wp_shortcodes.php on line 97
Regulamin Strony

Deprecated: Cannot use "parent" when current class scope has no parent in /fullfinish.pl/administrator/components/com_fields/helpers/fields.php on line 608

§. Regulamin strony fullfinish.pl


 fullfinish.pl to strona internetowa, dostępna na domenie www.fullfinish.pl, której właścicielem jest Mariusz Fuła Fullfinish Profesjonalne Wykończenia Wnętrz z siedzibą w Nowym Targu (34-400) os. Polana Szaflarska, nr 13, lok. 11, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności gospodarczej pod numerem NIP: 7352717249, REGON: 122899397, prowadzonej przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologi, dostępnej na stronie https://prod.ceidg.gov.pl, zwaną także w dalszej części Regulaminu „Usługodawcą”
Adres poczty elektronicznej firmy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

§ 1. Ochrona Danych Osobowych

W czasie korzystania z serwisu należącego do Fullfinish możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Informacje, o które będziesz proszony/a, to w większości przypadków imię i adres e-mail. Nie podanie wymaganych danych zablokuje czynności, których te dane dotyczyły. Wypełnienie danych jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych danych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.). Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji prośby klienta. Każdy klient, który wypełnił formularz przez stronę internetową fullfinish.pl ma możliwość dostępu do swoich danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Firma FullFinish, właściciel serwisu internetowego www.fullfinish.pl, zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych z późniejszymi zmianami). Dane te nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom. Szczegółowe zasady określa załącznik do niniejszego regulaminu: Polityka Prywatności. Administratorem danych osobowych Klientów jest FullFinish. Celem zbierania danych osobowych przez firmę FullFinish jest: Nawiązanie, wykonanie lub rozwiązanie stosunku umownego miedzy Klientem a firmą FullFinish polegającego na realizacji ustalonej usługi.

§ 2. Ochrona Praw Autorskich i Innych Praw

Wszelkie prawa do strony internetowej oraz jej wszystkich elementów (w tym oprogramowania, układu funkcjonalnego, elementów graficznych, baz danych i artykułów prezentowanych w ramach serwisu), należą do firmy FullFinish i podlegają ochronie prawnej. Dotyczy to w szczególności:

  • Artykułów podlegających ochronie na podstawie ustawy z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz.U. z 2006 r., nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • Baz danych podlegających ochronie na podstawie ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz.U. nr 128, poz. 1402, z późn. zm.);
  • Znaków towarowych podlegających ochronie na podstawie ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. prawo własności przemysłowej (tj. Dz.U. z 2003 r., nr 119, poz. 1117 z późn. zm.);
  • Nazw domen internetowych; Innych treści i usług podlegających ochronie na podstawie właściwych przepisów, w tym na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (tj. Dz.U. z 2003 r., nr 153 poz. 1503, z późn. zm).

Regulamin strony:  

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

FullFinish

Profesjonalne wykańczanie wnętrz

  NIP: 7352717249 | REGON: 122899397

Skontaktuj się z nami:

FullFinish

profesjonalne wykończenia wnętrz

NIP: 7352717249 | REGON: 122899397